Preparaty przeciw wypadaniu włosów i stymulujące ich wzrost

Szampon Intense zawiera wyciąg z placenty,  kofeinę,  kapsycylinę i fitoestrogeny roślinne. Szampon zawiera wyciąg z palmy karłowatej, która działa antyandrogennie. Zmniejsza wypadanie włosów. Stosować codziennie lub co drugi dzień.

Loton 3.4.1  crexepil  forte  zmniejsza wypadanie włosów i stymuluje mikrokrążenie skóry głowy.  Zawiera purynowe i pirymidynowe zasady, jak również kofeinę, białko łożyska, środki rozszerzające naczynia, fitoestrogeny, witaminy i pierwiastki śladowe. Produkt zawiera również wyciąg z palmy karłowatej o właściwościach antyandrogennych. Standardowa kuracja trwa 2 miesiące.

Loton 3.4.2 crexepil classic  hamuje wypadanie włosów jak również pomaga w ich odrastaniu.   Zawiera CEGABA, nowy środek pobudzający wzrost włosów. Zrównoważone stężenie biogennych stymulatorów na podstawie wyciągu z łożyska, peptyd sojowych, inozyny nukleozydów, kompleks witamin mineralnych, zasady purynowe i pirymidynowe oraz ekstrakt z jagód acai. Loton ma silny wpływ rozszerzający naczynia krwionośne. Tworzy trwałe uczucie ciepła i świeżości. Stosować codziennie. Minimalny zalecany przebieg kuracji wynosi 3 miesiące.   

Loton Fresh Cells  korzystnie wpływa na wzrost włosów. Składa się z dwóch preparatów,  lotonu i koncentratu, które zmieszane ze sobą wykazują efekt synergiczny. Loton zawiera wysokie stężenie ekstraktu z łożyska, kompleks tłuszczowy i witaminy rozpuszczalne w wodzie, działa rozszerzająco na naczynia krwionośne. Zawiera wyciąg z palmy karłowatej o właściwościach antyandrogennych.

Koncentrat Fresh Cells  korzystnie wpływa na porost włosów. Produkt bardzo silnie pobudza włosy do wzrostu. Zawiera CEGABA,  środek pobudzający wzrost włosów. W połączeniu z palmą karłowatą, komórkami macierzystymi i  przeciwutleniaczami  bardzo silnie działa na odrastanie włosów nawet  w ciężkich przypadkach łysienia. Stosować codziennie. Minimalny zalecany przebieg kuracji wynosi 3 miesiące.

Capixyl + Placenta shock de Luxe  loton. Capixyl ™ to kompleks składający się z opatentowanych tetrapeptyd oraz wyciągu z czerwonej koniczyny o dużej koncentracji związków biologicznie czynnych,  które wzmacniają włosy i pomagają im odrosnąć . Loton zawiera również kwas salicylowy i rezorcyny, które w połączeniu ze sobą działają  antyłojotokowo, złuszczająco i przeciwzapalnie. Łożysko, ekstrakt wyciągu z palmy sabałowej bezpośrednio stymulują i działają antyandrogennie. Hydrolizowana keratyna poprawia strukturę włosów, nadaje dodatkowy połysk i objętość.

Loton Science-7 zawiera  składnik CEGABA o właściwościach pobudzających, zwiększa aktywność mitotyczną komórki bez efektu toksycznego. Ekstrakt biologiczny z łożyska silnie pobudza wzrost włosów i zwiększa zużycie tlenu w komórkach nabłonkowych. Zawiera przeciwutleniacze i witaminy z grupy B, które działają regulacyjnie na pracę gruczołów łojowych, również nawilżają włosy i skórę głowy.  Kompleks minerałów  składa się z magnezu, żelaza, cynku, miedzi i krzemu.

Preparat science-7 olejki składa się z podstawowych olejów i olejków eterycznych: Olej Jojoba zapewnia połysk i miękkość włosom, działa regeneracyjnie i przeciwłupieżowo. Olej z Pestek winogron nawilża i zmiękcza skórę. Olejek Lawendowy pobudza wzrost włosów i zwiększa tempo gojenia się ran, przyczynia się do wzmocnienia i stymuluje wzrost włosów. Reguluje wydzielanie sebum i jest pomocne w kontroli łupieżu. Olejek z Tymianku pobudza wzrost włosów i hamuje ich wypadanie.Olejek Cedrowy pomaga zatrzymać wypadanie włosów, zwłaszcza związane ze stresem.