Preparaty regenerujące włosy

Szampon jedwab z żelazem pomaga przywrócić strukturę włosów zniszczonych przez czynniki zewnętrzne tj: środowisko, termiczne, chemiczne, nadmierne nasłonecznienie, itp. Wysokie stężenie składników restrukturyzacyjnych, takich jak fosfolipidy, sfingolipidy, ekstrakt z Orchidei, hydrolizowany kolagen, hydrolizowana Keratyna, hydrolizowany Jedwab, ekstrakt Royal Jelly, witaminy, umożliwiają odtworzenie struktury włosów zarówno na powierzchni jak i na poziomie keratynowego włókna.

Balsam jedwab z żelazem pomaga przywrócić strukturę włosów zniszczonych przez wpływ różnych czynników zewnętrznych: środowiska, termicznych, chemicznych, w tym farbowania włosów, nadmiernego nasłonecznienia, itp. Wysokie stężenie składników restrukturyzacyjnych, takich  jak fosfolipidy,  sfingolipidy,  ekstrakt z Orchidei i hydrolizowany kolagen umożliwiają przywrócenie włosom struktury zarówno na zewnątrz jak i na poziomie keratyny włókna włosa. Po użyciu balsamu włosy uzyskują dodatkową objętość, stają się nawilżone, błyszczące i wyglądają zdrowo i promiennie.

Maska jedwab z żelazem pomaga przywrócić strukturę włosów zniszczonych przez wpływ różnych czynników zewnętrznych: środowiska, termicznych, chemicznych, w tym farbowania włosów, nadmiernego nasłonecznienia, itp. Wysokie stężenie składników restrukturyzacyjnych, takich jak fosfolipidy,  sfingolipidy,  ekstrakt z Orchidei, hydrolizowana keratyna, hydrolizowany jedwab, wyciąg z drożdży i witaminy pozwalają przywrócić strukturę włosów zarówno na zewnątrz jak i na poziomie keratyny włókna włosa.

Loton jedwab z żelazem  przeznaczony jest do delikatnego i głębokiego działania na skórę głowy i włosy, nawilża, łagodzi i odświeża. Pozostawia przyjemne uczucie po agresywnych zabiegach fryzjerskich. Spray zawiera mentol, hydrolizowany jedwab, nukleotydy i kompleks kwasów owocowych. Stosować na skórę głowy i włosy suche lub wilgotne delikatnie masując do całkowitego wchłonięcia. Nie spłukiwać.