Dsd De Luxe Polska - Generalny dystrybutor | Od 300zł dostawa gratis

Tel: +48 224 878 371

4.0 Linia odbudowująca i regenerująca włosy z keratyną

Jeśli Twoje włosy są suche, łamliwe i wypadają, to najprawdopodobniej brakuje im protein i substancji odżywczych.

Często w codziennej pielęgnacji stosujemy tylko produkty bogate w emolienty, dające uczucie gładkości i miękkości włosów. Zapominamy jednak o keratynie, będącej głównym budulcem włosa. Niedobór tego białka negatywnie wpływa na stan naszych włosów. Odpowiedzialne są za to czynniki zewnętrzne takie, jak promieniowanie UV, wysoka temperatura, źle dobrane kosmetyki, farbowanie czy szczotkowanie, ponieważ przyczyniają się one do redukcji keratyny. Współczesna technologia kosmetologiczna, pozwala skutecznie zapobiegać temu problemowi.

Regeneracja włosów z linią kosmetyków DSD de Luxe

DSD prezentuje kosmetyki do kreatynowej odbudowy włosów w domu. Nasze produkty długotrwale i szybko zrekonstruują włosy, poprzez uzupełnienie poziomu kreatyny. Kosmetyki wnikają w głąb włosa, uzupełniają ubytki i zabezpieczają warstwę zewnętrzną tak, aby włosy stały się mocniejsze, i bardziej odporne na zniszczenia.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpłatna konsultacja telefoniczna

Jeśli nie jesteś pewien co dolega Twoim włosom i jaka kuracja będzie dla nich najlepsza. Zadzwoń do nas. Mamy ponad 15 letnie doświadczenie trychologiczne. Pomożemy Ci dobrać najlepszy produkt, a w razie potrzeby zaproponujemy wizytę w naszym salonie lub jednym z salonów partnerskich.

Tel: +48 224 878 371

NACIŚNIJ BY ZAMÓWIĆ KONSULTACJĘ

Invalid Number
Inne linie

Zobacz również

Sprawdź również nasze pozostałe linie. Te powinny Cię zainteresować...

DSD-linia-medline

000 Linia Organiczna Medline

DSD-linia-5

5.0 Linia regenerująca włosy z jedwabiem i żelazem

Close Cart