Dsd De Luxe Polska - Generalny dystrybutor | Od 300zł dostawa gratis

Tel: +48 224 878 371

1.0 Linia przeciwłojotokowa

Łojotokowe zapalenie skóry głowy jest schorzeniem, które nie tylko stanowi problem zdrowotny, ale także estetyczny, poważnie obniżając samopoczucie i codzienny komfort.

Choć chorobę mogą wywoływać także inne czynniki, to najczęściej spotykanym podłożem jest nadmierna aktywność gruczołów łojowych oraz występujące jednocześnie zakażenie grzybicze. Jest to jedna z najczęściej występujących chorób skóry głowy.

Nadprodukcja sebum z czasem może doprowadzić do stopniowego wypadania włosów. Zaniedbanie łojotokowego zapalenia skóry nie tylko grozi utratą znacznej ilości włosów, ale również poważnymi podrażnieniami skóry głowy.

Eliminacja łojotokowego zapalenia skóry głowy z linią kosmetyków przeciwłojotokowych DSD de Luxe

Przeciwłojotokowa linia kosmetyków DSD de Lexe, to preparaty trychologiczne, eliminujące przyczynę problemu i regenerujące podrażnioną skórę oraz osłabione włosy. Kuracja zapewnia osłabienie aktywności gruczołów łojowych oraz właściwości antybakteryjne naszych kosmetyków sprawiają, że ich regularne stosowanie zgodne z zaleceniami, przywróci Ci codzienny komfort i znacznie poprawi Twoje samopoczucie.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpłatna konsultacja telefoniczna

Jeśli nie jesteś pewien co dolega Twoim włosom i jaka kuracja będzie dla nich najlepsza. Zadzwoń do nas. Mamy ponad 15 letnie doświadczenie trychologiczne. Pomożemy Ci dobrać najlepszy produkt, a w razie potrzeby zaproponujemy wizytę w naszym salonie lub jednym z salonów partnerskich.

Tel: +48 224 878 371

NACIŚNIJ BY ZAMÓWIĆ KONSULTACJĘ

Invalid Number
Inne linie

Zobacz również

Sprawdź również nasze pozostałe linie. Te powinny Cię zainteresować...

DSD-linia-2

2.0 Linia przeciwłupieżowa

DSD-linia-3

3.0 Linia przeciwwypadaniu i na porost włosów

Close Cart