Dsd De Luxe Polska - Generalny dystrybutor | Od 300zł dostawa gratis

Tel: +48 224 878 371

7.0 Linia przeciwstarzeniowa Opium

Podobnie, jak z wiekiem Twoja skóra traci zdolności do wytwarzania kolagenu, tak też włosy mają własny proces starzenia. W przypadku skóry następuje to nieco szybciej nawet, jeżeli efekty zatrzymania produkcji kolagenu nie są widoczne jeszcze przez wiele lat. Skutkiem starzenia się włosów jest przede wszystkim ich zmniejszona odporność na stres i czynniki zewnętrzne. Z czasem stają się bardziej łamliwe, osłabione i wypadają w większej ilości. Choć jest to proces naturalny, to niekoniecznie oznacza, że nie możemy go opóźnić. Zbilansowanie diety i zrównoważenie trybu życia, nie zawsze może okazać się jednak wystarczające.

Opóźnienie procesu starzenia włosów

Poza naturalnym procesem starzenia, wpływ na jego przebieg mają także czynniki zewnętrzne. Jednym z głównych jest szkodliwe dla struktury włosa promieniowanie UV. Nie zapominaj, że jest ono obecne nie tylko latem, ale również w pozostałych porach roku. Aby chronić włosy przed negatywnym wpływem promieni słonecznych, jak też pozostałych czynników osłabiających włosy, dobierz odpowiedni sposób ich pielęgnacji.

Kosmetyki przeciwstarzeniowe do włosów marki DSD de Luxe, to linia produktów z precyzyjnie skomponowanym składem. Wyselekcjonowane ekstrakty, witaminy i substancje odżywcze, intensywnie regenerują komórki włosów, dzięki czemu ich struktura wzmacnia się, a Twoje włosy zyskują zdrowie, siłę i blask.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpłatna konsultacja telefoniczna

Jeśli nie jesteś pewien co dolega Twoim włosom i jaka kuracja będzie dla nich najlepsza. Zadzwoń do nas. Mamy ponad 15 letnie doświadczenie trychologiczne. Pomożemy Ci dobrać najlepszy produkt, a w razie potrzeby zaproponujemy wizytę w naszym salonie lub jednym z salonów partnerskich.

Tel: +48 224 878 371

NACIŚNIJ BY ZAMÓWIĆ KONSULTACJĘ

Invalid Number
Inne linie

Zobacz również

Sprawdź również nasze pozostałe linie. Te powinny Cię zainteresować...

DSD-linia-medline

000 Linia Organiczna Medline

DSD-linia-3

3.0 Linia przeciwwypadaniu i na porost włosów

Close Cart