Dsd De Luxe Polska - Generalny dystrybutor | Od 300zł dostawa gratis

Tel: +48 224 878 371

3.0 Linia przeciwwypadaniu i na porost włosów

Borykając się z problemem wypadających i rzadkich włosów, warto przeanalizować przyczynę ich słabej kondycji. Na gęstość włosów, ale także ich siłę, ma wpływ wiele czynników. Od trybu życia, przez stosowaną dietę, aż po stosowane kosmetyki, leki i uwarunkowania genetyczne.

Oprócz właściwego i zdrowego trybu życia oraz zbilansowanej diety, dla włosów bardzo ważna jest także właściwa pielęgnacja. Zbyt częste stosowanie wysokiej temperatury podczas suszenia czy wpływ szkodliwych produktów do stylizacji, niszczy strukturę włosa, powoduje, że stają się łamliwe, osłabione i zaczynają wypadać.

Odpowiednia pielęgnacja wypadających włosów z kosmetykami DSD de Luxe

Choć ciepłe powietrze i codzienna stylizacja, mogą negatywnie wpływać na kondycję włosów, nie oznacza to, że musisz z niej całkowicie zrezygnować. Jeśli masz cienkie, słabe i wypadające włosy wystarczy, jeśli zapewnisz im odpowiednią pielęgnację, wybierając właściwe kosmetyki.

Naturalne kosmetyki DSD de Luxe pielęgnują nie tylko same włosy, ale również skórę głowy, stymulują porost i mają dwojakie działanie. Z jednej strony wzmacniają cebulki, a z drugiej pielęgnują  i odżywiają włosy sprawiając, że stają się mocne i gęste.

Wszystko to za sprawą wysokiego stężenia stymulatorów wzrostu włosów. Należą do nich takie substancje, jak wyciąg z łożyska, adenozyna, kofeina, fitoestrogeny roślinne, witaminy i inozytol, wyciąg z kapsaicyny, cynk, żelazo, magnez, krzem, inozytol i siarka, zawierająca aminokwasy.

Nasze kosmetyki zawierają również wyciąg z palmy sabałowej, który niezawodnie blokuje aktywność dihydrotestosteronu. W składzie znajdziesz także stymulatory wzrostu włosów w postaci CEGABA i CAPIXYL, które nie powodują efektów ubocznych.

Wszystkie preparaty hamujące wypadanie i stymulujące porost włosów działają rozszerzająco na naczynia krwionośne, zapewniają uczucie ciepła i świeżości. Obecność keratyny, kolagenu i pantenolu w produktach poprawia strukturę włosów, zapewniając połysk i objętość.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpłatna konsultacja telefoniczna

Jeśli nie jesteś pewien co dolega Twoim włosom i jaka kuracja będzie dla nich najlepsza. Zadzwoń do nas. Mamy ponad 15 letnie doświadczenie trychologiczne. Pomożemy Ci dobrać najlepszy produkt, a w razie potrzeby zaproponujemy wizytę w naszym salonie lub jednym z salonów partnerskich.

Tel: +48 224 878 371

NACIŚNIJ BY ZAMÓWIĆ KONSULTACJĘ

Invalid Number
Inne linie

Zobacz również

Sprawdź również nasze pozostałe linie. Te powinny Cię zainteresować...

DSD-linia-5

5.0 Linia regenerująca włosy z jedwabiem i żelazem

DSD-linia-3

3.0 Linia przeciwwypadaniu i na porost włosów

Close Cart